Appointment Times for Soft Closure–March 31 to May 1, 2020

Look for your first name (the name we usually call you at school) in alphabetical order. Call or email Ms. Rowland if you need to change your time (385 290-1306 arowland@utahinternational.org). Try not to come to school at other times.

First NameGroupTimes
Abdul-RahmanGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
AbrahamGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
AgnesGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
AishaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
AlineGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
AlliahGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Ally MGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
AluetGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
AlyssaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
AmailGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
AmericaGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
AminaGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
AmirGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
AngeliqueGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
AsanteGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
Asha MGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
Asho AGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
AsmaaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
AyaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
Ba DohGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
BadruGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Bae LaGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Bahati AGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
BahaydaGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
BeaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
BoatGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
BooGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
BraveGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
BrayanGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
BraynerGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
ByronGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
CarineGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
CharleneGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
Chit ChitGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Christopher HGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
ChristyGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
CJGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
ConstantinGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
Daniel NGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
Daniel UGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
DariusGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
David LGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
David NGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
DevGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
DidierGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
DiegoGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
DiemeGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
DinaGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
Divine UwamahoroGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Divine UwumugishaGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Donavon BspedDaily 10:00 to 12:00
Donovan CGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
DurgaGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
EdithGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Eh EhGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
Eh KuGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
ElaineGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
ElenaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
ElishaGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
EliyaGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
ElizaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
EmeranceGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
EmilioGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
EmmaGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Emmanuel NGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
ErnestGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
EstherGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
EzraGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
FartunGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
FatimahGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
FatuGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
Frank IGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Frank OGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
GashawGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
GilpaGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
GraceGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
GuleGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
HadijaGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
HamadiGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
HamdaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
HanGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
HasanGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
HawaGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
HeleneGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Hsa KweiGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
HsaeGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Hser GayGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
HusseinGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
IddiGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
IkranGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
InsharGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
IrakizaGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
IreneGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
IvoneGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
JaferGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
James GGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
James TGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Jaqueline KGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
JeanineGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
JenessaGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Jenifer MGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Jenifer NGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
JeremiahGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
JeromeGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
JescaGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
JhavedGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
JonathanGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
JonnyGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
JorisiGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
JosespedDaily 10:00 to 12:00
JoshuaGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
JovismarGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
Juan PabloGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
JunaidGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
Ka La NuGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
KabaleGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Kar DeGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
KareyGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
KassidyGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
KevinGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
KibromGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
KishorGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
KourGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
KwanieshaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
KyawGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
LatifaGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
LatnaiGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
LaureatGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
LawGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
LeilaGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
LeilanyGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Ler SaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
Ligia AlexandraGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
LionelGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
LouiseGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
LucieGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
ManaseGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
MarGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
Mariam IGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Mariam SGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Maryam MGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Maryan OGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
MayadaGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
MeeGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
MichaelGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
MirellespedDaily 10:00 to 12:00
Mohammad IGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Mohammad SGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Mohammed NGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
MuGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
MuhaweGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
MussieGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
MyaGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
NahomGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
NajmoGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
Naomi MangalaGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Naomi MapendoGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
NazifaGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
NdoniGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
NgaGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Nimo BGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
NorhanGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
NyalangGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
Omar L Group CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
Omar NGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
OsmanGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
PartimaGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
PascalGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
PaulspedDaily 10:00 to 12:00
PeGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
PerGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
PerlaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
PhilomeneGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
PlehGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Poe NayspedDaily 10:00 to 12:00
PreyGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Ra MaGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
RachelleGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
RafiaddinGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
Rebecca SGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Rebecca TGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
RehemaGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
RijanaGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
RobleGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
RuberwaspedDaily 10:00 to 12:00
RuthGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
SadockGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
SafiGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
SalomonGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
Samuel FGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Samuel UGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
SarmilaGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
SeeGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
SeyyedGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
ShakiraGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
SharafdiinGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
SiddiquaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
SifaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
SikujuaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
SoniGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
SophieGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
Steve Group ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
TedrosGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
Thein TheinGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
TiegstiGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
TimnitGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
TresorGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
TsineatGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
TumusingizeGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
UlanaGroup BTuesday and Thursday 12:30 to 2:30
UmulkheirGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
ValonaGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Victoria MGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Victoria UGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
VincentGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
VivianaGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
WardoGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
YahyaGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
YakoubGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00
Yar YarGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
YohannesGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
YorusalemGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
YusufGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
Yvonne UGroup CWednesday and Friday 10:00 to 12:00
ZaideGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
ZainabGroup DWednesday and Friday 12:30 to 2:30
ZemenGroup ATuesday and Thursday 10:00 to 12:00